Kudy k nám

kudy-k-nam-sirokouhly.jpg

Přejeme vám šťastnou cestu!

Přesná adresa: Latrán 81, Český Krumlov, 38101

GPS: 48,81400; 14,31715

Jak se k nám dostanete?


Cesta autem

Příjezd od Českých Budějovic

Po příjezdu do Českého Krumlova jeďte stále po hlavní silnici č.39 (ulice Budějovická), projedete rovně 2 kruhové objezdy. Poté přijedete na světelnou křizovatku, kde pojedete rovně, podjedete most a ihned odbočíte vpravo (ulice Třída Míru). Projedete kolem autobusové zastávky a parkoviště a za parkovištěm odbočíte vpravo (ulice Latrán). Přejedete přes most, projedete historickou branou a po 50 metrech se po pravé straně nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Po dobu check-in můžete parkovat přímo před domem (20 minut), před značkou Pěší zóna. Recepční Vám poté sdělí, kde zaparkovat. 24hodin hlídané parkoviště je za poplatek 250 Kč / 10 EUR. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti ohledně cesty, kontaktujte nás.

Příjezd od Lipna (z Černé v Pošumaví)

Po příjezdu do Českého Krumlova jeďte stále po hlavní silnici č. 39 (ulice Chvalšinská), směr centrum. Po pravé ruce budete míjet tenisové kurty a poté zámek, velké městské parkoviště a park. 50 metrů před mostem odbočíte vlevo (ulice Třída Míru). Projedete kolem autobusové zastávky a parkoviště a za parkovištěm odbočíte vpravo (ulice Latrán). Přejedete přes most, projedete historickou branou a po 50 metrech se po pravé straně nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Po dobu check-in můžete parkovat přímo před domem (20 minut), před značkou Pěší zóna. Recepční Vám poté sdělí, kde zaparkovat. 24hodin hlídané parkoviště je za poplatek 250 Kč / 10 EUR. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti ohledně cesty, kontaktujte nás.

Příjezd z Vyššího Brodu, Bad Leonfelden

Po příjezdu do Českého Krumlova jeďte stále po hlavní silnici č. 160, projedete celé město. Po příjezdu na velkou světelnou křižovatku odbočíte vlevo, podjedete most a ihned za mostem odbočíte vpravo (ulice Třída Míru). Projedete kolem autobusové zastávky a parkoviště a za parkovištěm odbočíte vpravo (ulice Latrán). Přejedete přes most, projedete historickou branou a po 50 metrech se po pravé straně nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Po dobu check-in můžete parkovat přímo před domem (20 minut), před značkou Pěší zóna. Recepční Vám poté sdělí, kde zaparkovat. 24hodin hlídané parkoviště je za poplatek 250 Kč / 10 EUR. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti ohledně cesty, kontaktujte nás.

Příjezd z Kaplice, Wullowitz

Po příjezdu do Českého Krumlova jeďte stále po hlavní silnici č. 157. Po levé ruce budete mít autobusové nádraží a čerpací stanici, po pravé ruce nemocnici. Na křižovatce odbočte vpravo na silnici č. 160 (ulice Objížďková). Po příjezdu na velkou světelnou křižovatku odbočíte vlevo, podjedete most a ihned za mostem odbočíte vpravo (ulice Třída Míru). Projedete kolem autobusové zastávky a parkoviště a za parkovištěm odbočíte vpravo (ulice Latrán). Přejedete přes most, projedete historickou branou a po 50 metrech se po pravé straně nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Po dobu check-in můžete parkovat přímo před domem (20 minut), před značkou Pěší zóna. Recepční Vám poté sdělí, kde zaparkovat. 24hodin hlídané parkoviště je za poplatek 250 Kč / 10 EUR. Budova pensionu se nachází přímo naproti hlavní poště. Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti ohledně cesty, kontaktujte nás.

Cesta vlakem

V Českém Krumlově je pouze jedna vlaková stanice (vlakové nádraží), která leží na okraji města a je vzdálená 1 km od WELLNESS PENSIONU AMETYST. Po příjezdu do Českého Krumlova vyjděte z vlakového nádraží a jděte vpravo k hlavní silnici (50 m) a poté se dejte do leva a jděte stále rovně dolů po ulici Třída Míru. Přijdete na vyhlídku s odpočívadlem, odkud je nejkrásnější pohled na celé město. Odtud jděte dolů pěšinou pro chodce až přijdete ke kinu. Projdete kolem kina a odbočíte vlevo na most (ulice Latrán). Přejdete most, projdete historickou branou a po 50 metrech jste již v cíli - po pravé ruce se nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. Pokud cestujete s těžkými zavazadly nebo a potřebujete transport do pensionu, kontaktujte nás. Pokud to bude v našich silách, rádi vás vyzvedneme. Je také možné využít TAXI, cesta trvá 5 minut a je v ceně cca 4 EUR. Telefon na taxi je +420-380-712-712.

Cesta autobusem

V Českém Krumlově jsou 2 hlavní autobusové zastávky - autobusové nádraží (Český Krumlov, AN) a autobusová zastávka Špičák (Český Krumlov, Špičák). Pokud cestujete do Českého Krumlova autobusem, vystupte v každém případě na autobusové zastávce ŠPIČÁK (první zastávka v Českém Krumlově). Tato autobusová zastávka je vzdálena pouhých 200 m od budovy pensionu. Když vystoupíte z autobusu, odbočte vpravo a vyjděte do mírného kopečka na most. Poté přejděte most, projděte historickou branou a po 50 metrech po pravé ruce se nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. 

Pension

Lenošte...

Odpočívejte ve stylových pokojích s výhledem na zámek!

Vyzkoušejte jeden z nejlepších pokojů ve městě s privátní terasou s přímým výhledem na zámek!

Wellness

Relaxujte...

Nechte se hýčkat v  privátním wellness centru!

Luxusní vířivka, finská sauna s hvězdnou oblohou, infrasauna, relaxarium s krbem.

Dárkové poukazy

Darujte...

Užijte si vysněný pobyt nebo darujte radost!

Romantická noc při svíčkách, relaxace v privátním wellness, masáže, snídaně do postele!

Český krumlov

Poznávejte...

Poznávejte historii Českého Krumlova zapsaného na seznamu UNESCO...

Nebo se jen tak toulejte malebnými uličkami se spoustou romantických hospůdek.

Kontakty


Email:

Telefon:

+420 603 806 803

Adresa:

Latrán 81
38101 Český Krumlov

Obchodní podmínky

GDPR

Cesta k nám

 
GPS: 48.81400, 14.31715