kudy-k-nam-sirokouhly.jpg

Latrán 81, Český Krumlov, 38101

GPS: 48,81400; 14,31715


Cesta autem

Příjezd od Českých Budějovic

Po příjezdu do Českého Krumlova jeďte stále po hlavní silnici č.39 (ulice Budějovická), projedete rovně 2 kruhové objezdy. Poté přijedete na světelnou křizovatku, kde pojedete rovně, podjedete most a ihned odbočíte vpravo (ulice Třída Míru). Projedete kolem autobusové zastávky a parkoviště a za parkovištěm odbočíte vpravo (ulice Latrán). Přejedete přes most, projedete historickou branou a po 50 metrech se po pravé straně nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Po dobu check-in můžete parkovat přímo před domem (20 minut), před značkou Pěší zóna. Recepční Vám poté sdělí, kde zaparkovat. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti ohledně cesty, kontaktujte nás.

Příjezd od Lipna (z Černé v Pošumaví)

Po příjezdu do Českého Krumlova jeďte stále po hlavní silnici č. 39 (ulice Chvalšinská), směr centrum. Po pravé ruce budete míjet tenisové kurty a poté zámek, velké městské parkoviště a park. 50 metrů před mostem odbočíte vlevo (ulice Třída Míru). Projedete kolem autobusové zastávky a parkoviště a za parkovištěm odbočíte vpravo (ulice Latrán). Přejedete přes most, projedete historickou branou a po 50 metrech se po pravé straně nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Po dobu check-in můžete parkovat přímo před domem (20 minut), před značkou Pěší zóna. Recepční Vám poté sdělí, kde zaparkovat. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti ohledně cesty, kontaktujte nás.

Příjezd z Vyššího Brodu, Bad Leonfelden

Po příjezdu do Českého Krumlova jeďte stále po hlavní silnici č. 160, projedete celé město. Po příjezdu na velkou světelnou křižovatku odbočíte vlevo, podjedete most a ihned za mostem odbočíte vpravo (ulice Třída Míru). Projedete kolem autobusové zastávky a parkoviště a za parkovištěm odbočíte vpravo (ulice Latrán). Přejedete přes most, projedete historickou branou a po 50 metrech se po pravé straně nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Po dobu check-in můžete parkovat přímo před domem (20 minut), před značkou Pěší zóna. Recepční Vám poté sdělí, kde zaparkovat. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti ohledně cesty, kontaktujte nás.

Příjezd z Kaplice, Wullowitz

Po příjezdu do Českého Krumlova jeďte stále po hlavní silnici č. 157. Po levé ruce budete mít autobusové nádraží a čerpací stanici, po pravé ruce nemocnici. Na křižovatce odbočte vpravo na silnici č. 160 (ulice Objížďková). Po příjezdu na velkou světelnou křižovatku odbočíte vlevo, podjedete most a ihned za mostem odbočíte vpravo (ulice Třída Míru). Projedete kolem autobusové zastávky a parkoviště a za parkovištěm odbočíte vpravo (ulice Latrán). Přejedete přes most, projedete historickou branou a po 50 metrech se po pravé straně nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Po dobu check-in můžete parkovat přímo před domem (20 minut), před značkou Pěší zóna. Recepční Vám poté sdělí, kde zaparkovat. Budova pensionu se nachází přímo naproti hlavní poště. Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti ohledně cesty, kontaktujte nás.

Cesta vlakem

V Českém Krumlově je pouze jedna vlaková stanice (vlakové nádraží), která leží na okraji města a je vzdálená 1 km od WELLNESS PENSIONU AMETYST. Po příjezdu do Českého Krumlova vyjděte z vlakového nádraží a jděte vpravo k hlavní silnici (50 m) a poté se dejte do leva a jděte stále rovně dolů po ulici Třída Míru. Přijdete na vyhlídku s odpočívadlem, odkud je nejkrásnější pohled na celé město. Odtud jděte dolů pěšinou pro chodce až přijdete ke kinu. Projdete kolem kina a odbočíte vlevo na most (ulice Latrán). Přejdete most, projdete historickou branou a po 50 metrech jste již v cíli - po pravé ruce se nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. Pokud cestujete s těžkými zavazadly nebo a potřebujete transport do pensionu, kontaktujte nás. Pokud to bude v našich silách, rádi vás vyzvedneme. Je také možné využít TAXI, cesta trvá 5 minut. Telefon na taxi je +420-380-712-712.

Cesta autobusem

V Českém Krumlově jsou 2 hlavní autobusové zastávky - autobusové nádraží (Český Krumlov, AN) a autobusová zastávka Špičák (Český Krumlov, Špičák). Pokud cestujete do Českého Krumlova autobusem, vystupte v každém případě na autobusové zastávce ŠPIČÁK (první zastávka v Českém Krumlově). Tato autobusová zastávka je vzdálena pouhých 200 m od budovy pensionu. Když vystoupíte z autobusu, odbočte vpravo a vyjděte do mírného kopečka na most. Poté přejděte most, projděte historickou branou a po 50 metrech po pravé ruce se nachází WELLNESS PENSION AMETYST. Budova pensionu se nachází naproti hlavní poště. 

Pension

Lenošte...

Odpočívejte ve stylových pokojích s výhledem na zámek!

Vyzkoušejte jeden z nejlepších pokojů ve městě s privátní terasou s přímým výhledem na zámek!

Wellness

Relaxujte...

Nechte se hýčkat v  privátním wellness centru!

Luxusní vířivka, finská sauna s hvězdnou oblohou, infrasauna, relaxarium s krbem.

Dárkové poukazy

Darujte...

Užijte si vysněný pobyt nebo darujte radost!

Romantická noc při svíčkách, relaxace v privátním wellness, masáže, snídaně do postele!

Pobytové balíčky

Objednejte...

Vyberte si pobytový balíček podle Vašich představ...

Víkendový pobyt, Romantický balíček pro páry, Aktivní pobyt či Prémium pobyt pro náročné hosty.

Kontakty


Email:

Telefon:

+420 603 806 803

Adresa:

Latrán 81
38101 Český Krumlov

Obchodní podmínky

GDPR

Cesta k nám

 
GPS: 48.81400, 14.31715